Jednodenní fotografický kurz jako bonus k předplatnému

Publikováno: 27. ledna 2016 | autor Redakce
voucher_afop

Rozšířili jsme nabídku ročního předplatného časopisu FotoVideo. Co takhle získat zdarma jednodenní kurz dle vlastního výběru?

V aktuální nabídce předplatného časopisu FotoVideo (hledejte v dubnovém FotoVideo) cenově atraktivní typ předplatného!

afop_1

Exkluzivně nabízíme k ročnímu předplatnému i jednodenní kurz dle vlastního výběru* v Ateliéru fotografické praxe.

(*Výběr se netýká kurzů Ondřeje Neffa, exkluzivního kurzu Pavla Kozdase pro Carl Zeiss, Pin Up Photography Workshop Veroniky Kotkové).

K dispozici máme jen několik voucherů. Nabídka je tedy omezená!

Průměrná hodnota jednodenního kurzu na AFOP.cz je zhruba 2 390 Kč. My vám tento voucher nabízíme jako bonus k ročnímu předplatnému.

Afop_3

Vybírat můžete z kurzu na stránkách www.afop.cz.

Voucher je platný do 31.6. 2017

Neváhejte a objednávejte tento exluzivní typ předplatného!

Kompletní nabídku najdete zde.


Za 13 dní
vyjde nové číslo FotoVideo.
new-magazine.jpg
http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.