FOTO FÁRÁNÍ - 1.
| Rubrika Workshopy | |
První fotografický workshop, který Vám umožní fotit přímo 700m v podzemí, na místech kde ještě nedávno dobývali horníci uhlí.
Pod vedením zkušeného fotografa, zakladatele projektu Ostravaci.cz , Borise Rennera (člena Asociace profesionálních fotografů České republiky) si splníte svůj sen, fotit industriální tématiku a zároveň se účastnit prohlídky černouhelného hlubinného dolu. Program semináře bude tvořit jak základní teoretickou přípravu tak především samotné sfárání do dolu a focení. Po vyfárání je možno fotit ještě i na povrchu - strojovna, areál dolu atd. Zároveň dostanete tipy na další zajímavá industriální místa na Ostravsku i Karvinsku.Navíc jako přidanou hodnotu jsme je pro všechny absolventy našich workshopů připravili fotografickou soutěž při které můžete na náš web vkládat soutěžní fotografie pořízené právě na našich workshopech. Soutěžit se bude o hodnotné ceny.
Cena workshopu zahrnuje: certifikát o absolvování kurzu, sjezd do hlubinného dolu, odborný doprovod v areálu

FOTOFÁRÁNÍ je jediný workshop tohoto typu v České republice
- naučíte se využívat dostupnou techniku vhodnou pro industriální fotografii v různých světelných podmínkách.
- naučíte se vytvářet technicky i obrazově dobrou fotografii s industriální tématikou
- osvojíte si praktické dovedností při focení v terénu - praktická práce s fotoaparátem tvoří hlavní náplň kurzu:
- navštívíte podzemí černouhelných dolů
- lektor (Boris Renner) s bohatými zkušenostmi a rozsáhlým portfoliem industriálních fotografií nejen z hornického prostředí
- ovládnete kompozici a prostor ve fotografování industriální tématiky
- naučíte se jak využít světelné poměry při focení
- zjistíte jak vhodně pracovat s různými motivy
- osvojíte si praktiky jak vhodně ovládnout perspektivu
- naučíte se jak využít speciálních fotografických postupů v problematických situacích
- účastníci našich workshopů se mohou zapojit do fotografické soutěže o hodnotné ceny

KOMU JE WORKSHOP URČEN
- nadšeným fotografům
- začínajícím fotografům
- pokročilým fotografům, kteří nemají možnost navštívit důlní prostory
- milovníkům techniky
- milovníkům industriální historie
- lidem, kteří teprve uvažují o tom, že by se začali fotografováním v budoucnu zabývat a mohou tak s předstihem získat základní představu o této velice zajímavé fotografické disciplíně
Více informací na: www.ostravaci.cz
Staňte se fanouškem FotoVideo na Facebooku tisknout poslat
Diskuze
vstup do diskuse
Celkem: 0 příspěvků

