Všechna ženská kouzla a soutěže v květnovém FotoVideo

Publikováno: 27. dubna 2016 | autor Redakce
FotoVideo 5/2016

V pátém tématu naší největší a nejvšestrannější fotografické soutěže Fotograf roku 2016 svedli všichni soutěžící naprosto nelítostný souboj s ženskou krásou! Jak to dopadlo? Jak je hodnotila odborná porota?

Zkusili jste se někdy hledáčkem či displejem vašeho přístroje podívat na ženskou krásu jinak než ti ostatní? Myslíte si, že váš pohled je originální a obstojí v konkurenci? Porovnejte si své umění či pokusy v tomto tématu s desítkami dalších fotografů. Přečtěte si zasvěcený komentář odborné poroty u každého vyhodnoceného snímku. Jsou to rady a připomínky pro mnohé k nezaplacení.

Květnové FotoVideo je tedy plné ženských kouzel, praktických rad a také inspirace. Inspirace třeba i divokou přírodou tak, jak jí umí zachytit ti nejlepší světoví fotografové. Inspirace, s níž se jen tak někde nepotkáte. Přejeme vám milé a klidné počtení a pokoukání.

Vyberte si z obsahu květnového vydání časopisu FotoVideo a kupte si ho:

  • INSPIRACE: DIVOKÝ A TRADIČNÍ GLANZLICHTER / Prohlédněte si jedny z nejkrásnějších fotografií přírody na světě
  • FOTOUDÁLOST: WORLD PRESS PHOTO TROCHU JINAK?/ Ovlivňují peníze a politika světovou novinářskou fotografii?
  • INSPIRACE: KAROL KOŠTIALOVÁ & SAMAR ZAHEDOVÁ / Jsou krásné, mladé, milé a mají dobře našlápnuto…
  • PRAXE: JAK FOTIT HDR V MOBILU? / Fotíte mobilem? Poradíme jak obejít i stálé nastavení
  • PRAXE: NIKON AMBASADOR DAN VOJTĚCH / Dech beroucí fotografie. Jak se fotí Flying Bulls s novou D5? 5
  • TECHNIKA: U ZEISSE ZASE NOVĚ! / Super širokoúhlý objektiv Batis 2.8/18 je fakt krásný
  • FOTOGRAF ROKU 2016 PŘEDSTAVUJE / Opravdu hodně krásy v tématu „Všechna ženská kouzla“
  • Prodáváme se po celé české a Slovenské republice. A pokud FotoVideo nebudete moci najít, napište nám. Doporučíme vám nejbližší prodejnu, kde ho zaručeně koupíte.

Mnohé z vás zaujala jedinečná nabídka našeho předplatného.

Jsme rádi, že můžete získat náš časopis na celý rok a ještě navíc s batohem, poukazem na workshop, pronájem ateliéru či fotoknihu za bezkonkurenční cenu. Pokud jste spokojení s novou nabídkou, kterou vám v tomto květnovém vydání nabízíme, objednejte si hned předplatné časopisu FotoVideo v papírové či elektronické podobě a budete ho mít i v jeho dalších vydáních stále u sebe. Je už fakt čas si nás předplatit! Koupí našeho předplatného ušetříte téměř 50% vašich výdajů oproti koupi v běžné prodejně. A ještě si můžete příslušný dárek vybrat! A nezapomeňte, že v každém vydání najdete více než 20 nejlepších snímků z aktuálně vyhodnoceného tématu soutěže Fotograf roku 2016 a další desítky čtenářských snímků z našich bohatě dotovaných soutěží!

Najdete nás také na facebooku:

Právě vychází
Za branou čtvrtstoletí – lednové FOTOVIDEO 2021
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.