Streetlife Party & Taste of Japan

Publikováno: 27. února 2016 | autor Redakce
Fujifilm

Zajímá vás fotografie? Baví vás streetlife, street style, streetové sporty, street fashion a rádi byste si tohle všechno užili v jednom dni? Streetlife Party & Taste of Japan bude jedna super jízda, na které se potkají zajímavé osobnosti současné mladé fotografické scény spolu s českými street fashion značkami.

Akce se koná 8.3. v MeetFactory a bude protkána japonskou kuchyní, fotografickými workshopy, fashion přehlídkou a funky house party. Večer bude zakončen bondáží v japonském duchu.

Celá událost odstartuje ve tři hodiny odpoledne fashion workshopem s fotografkou Laurou Kovanskou, pokračovat bude breakdance battlem mezi Miroslavem Fišarem – Blackfish a Petrem Pospíšilem, který si budete moci vyfotit spolu se sportovním fotografem Josefem Šulcem, Red Bull hostesky vás osvěží energetickými nápoji a fotografické odpoledne zakončí beseda a projekce fotek Davida Gaberleho, který dokumentoval život v ulicích světových velkoměst. Celým dnem vás provede nejlepší moderátor všech adrenalinem nabitých sportovních událostí, jako je Freeride.cz nebo Excelent Mystic Sk8 Cup, Michal Čejka.

Večerní program odstartuje v půl osmé módní přehlídkou českých značek Youngprimitive s dámskou kolekcí pro jaro 2016 a Saskyn s pánskou džínovou kolekcí pro jaro 2016. Modelky a modelové načesaní od kadeřníků z Thomas Barber Shop budou obuti sneakerskami z Footshop.cz. Po přehlídce vám zahraje DJ Kostka své funky-house mixy a před půlnocí událost ukončí vystoupení české špičky mezi riggery Edny z Hell.cz a shibari modelky Aney Capaken.

Během celého dne budete moci navštívit výstavu streetlife fotografií Davida Gaberleho, Kuba Kríža, Laury Kovanské, Járy Sijky, Milana Tykala, Josefa Šulce, Miloše Potužáka, Vojena Smíška, Jiřího Štarhy, Jiřího Šebka a Vojtěcha Hurycha. Relax si užijete v čajovně Bílý Jeřáb, na sushi si pochutnáte u sushi-pointu Bílého Jeřába a kdo by si chtěl dát něco z masa, může zavítat do grafity street, kde pro vás bude Salt’n’Pepa dělat ty nejlepší burgery. Footshop.cz zpestří akci fotokoutkem. Z celé akce poběží živý fotoreport Jana Koval’áka a před akcí a během akce budete moci soutěžit o fotoaparáty od společnosti Fujifilm Europe GmbH, printy od fotografů a ceny od Footshop.cz, Thomas Barber Shop, Saskyn, The Mag a dalších.

Akci pořádá společnost Fujifilm Europe GmbH ku příležitosti uvedení nového fotoaparátu Fujifilm X-Pro2 na trh a jako poděkování všem lidem, kteří si během pěti let od uvedení X série pořídili jejich fotoaparáty. Na akci si účastníci budou moci zapůjčit jakoukoliv techniku Fujifilm, aby si mohli vše od workshopů až po bondáž nafotit. Nesmí si však zapomenout své SD karty, super náladu a nadšení. Na workshop s Larou Kovanskou a Josefem Šulcem je potřeba se předem registrovat. Na každý workshop je k dispozici deset míst. Své registrace mohou provádět na emailu info@fujifilm.cz. Na Besedu s Davidem Gaberlem není nutná registrace. Celá akce je bezplatná a volně přístupná veřejnosti.

Těší se na vás, Fujifilm ČR.

Právě vychází
Za branou čtvrtstoletí – lednové FOTOVIDEO 2021
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.