Lukáš Wagneter v lednovém FotoVideo

Publikováno: 21. prosince 2015 | autor Redakce
Foto: Lukáš Wagneter

"Říká se, že fotky řeknou víc než slova, ale přesto bych rád o sobě něco málo napsal, přece jenom z fotek nepoznáte, že miluju hranolky se zmrzlinou a sbírám čvonče od plechovek."

Potkat ho, odchytit, najít ho, pokecat s ním - to je obrovský problém. Našemu šéfredaktorovi se to povedlo a tak si můžete přečíst rozhovor s Lukášem Wagneterem, kterého vyzpovídal Rudolf Stáhlich.

A na co, že jsme se to Lukáše ptali? Z rozhovoru se mimo jiné dozvíte: co to jsou největší freeski eventy? Co a kdy fotí Lukáš a jestli vůbec denně? Zúčastnil se soutěže Red Bull Illume 2016? Jestli má fotografické vzory a více a více.

Čtěte lednové FotoVideo.

FotoVideo 1/2016

Právě vychází
FotoVideo 11/2016
http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nc2QdLdmW5cpFxEsclXnIadynDlIYySbP6_by6XveSL.D7/fastid=atemyorgnypsezlmibkyfuqrunno/stparam=mfnngsdlwo/url=https://nikoncashback.cz/cs?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=Cashback http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nc2QdLdmW5cpFxEsclXnIadynDlIYySbP6_by6XveSL.D7/fastid=atemyorgnypsezlmibkyfuqrunno/stparam=mfnngsdlwo/url=https://nikoncashback.cz/cs?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=Cashback http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nc2QdLdmW5cpFxEsclXnIadynDlIYySbP6_by6XveSL.D7/fastid=atemyorgnypsezlmibkyfuqrunno/stparam=mfnngsdlwo/url=https://nikoncashback.cz/cs?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=Cashback
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.