Kreativitou k úspěchu s březnovým FotoVideo

Publikováno: 25. února 2016 | autor Redakce
FotoVideo 3/2016

Cesty za slávou jsou u fotografů opravdu rozmanité. Ne úplně každá vede k rychlému zbohatnutí a velké kariéře. My všichni fotografii milující to své fotografické štěstí stále a stále pokoušíme, rosteme a víme, že kariéra a peníze nejsou to hlavní…

V březnovém vydání si trochu zafilosofujeme o současnosti. Nikdy v historii totiž neměly stamiliony fotografů tak velkou možnost shlédnout miliony kvalitních fotografií díky bouřlivému rozvoji sociálních sítí ve všech koutech současného světa. Je to velká inspirace.

A tak se inspirujeme a rosteme i díky pravidelným fotografickým konzultacím, aktivní účasti ve fotografických klubech a hlavně v kvalitních fotosoutěžích. Je dobré nevynechat pilnou četbu fotografických časopisů, které jsou vedle nákladných workshopů poměrně levnou a stálou pomůckou každého fotografa.

A tak nezapomeňte, že právě FotoVideo je hodně soutěžním časopisem. Inspirujte se slavnými a úspěšnými snímky a soutěžte. Je tu pro vás Fotograf roku 2016, EISA MAESTRO PHOTO, Red Bull Illume a další velké soutěže. Opět můžete vyhrát spoustu věcných i finančních cen.

VYBÍREJTE SI TEDY Z OBSAHU BŘEZNOVÉHO VYDÁNÍ ČASOPISU FOTOVIDEO:

  • INSPIRACE: CO MĚ NAUČILY ŽLUTÉ TRABANTY? - Excelentní fotografický mág Vojta Duchoslav odpovídá
  • 25. TRIERENBERG SUPER CIRCUIT 2016 - Největší fotografický salón na světě vás zve
  • JAK SI POSTAVIT VELKÉ A ELEGANTNÍ FOTOSTUDIO? - Radí vynikající, polský fotograf Karol Tomaszewski
  • SOUTĚŽ S GITZO: POROTA UŽ ZASEDÁ - Víte, jak dopadnete a co vyhrajete?
  • PRAXE:  NEZIŠTNÁ POMOC PŘI VÝBĚRU OBJEKTIVU - Kompletně poradíme v naší velké FotoPoradně
  • TECHNIKA: NOVÝ NIKON D5 a TAKÉ NIKON D500 - Neuvěřitelné foto-video vize se stávají skutky
  • KDO BUDE PŘÍŠTÍM EISA PHOTOGRAPHY MAESTRO 2016? - Chcete 1500 EURO? Velká soutěž na téma KRAJINA je tady! Posílejte přesně dle pravidel.

 

Prodáváme se po celé České a Slovenské republice. A pokud FotoVideo nebudete moci najít, napište nám. Doporučíme vám nejbližší prodejnu, kde zaručeně bude.

Mnohé z vás zaujala jedinečná nabídka našeho předplatného. Jsme rádi, že můžete získat náš časopis na celý rok a ještě navíc s batohem, brašnou či poukazem na workshop či fotoknihu za bezkonkurenční cenu. Pokud jste spokojení s tím, co vám v tomto březnovém vydání nabízíme, objednejte si hned předplatné časopisu FotoVideo v papírové či elektronické podobě a budete ho mít i v jeho dalších vydáních stále u sebe. Je už fakt čas si nás předplatit! Koupí našeho předplatného ušetříte téměř 50% vašich výdajů oproti koupi v běžné prodejně. A ještě si můžete příslušný dárek vybrat! A nezapomeňte, že v každém vydání najdete více než 20 nejlepších snímků z aktuálně vyhodnoceného tématu soutěže Fotograf roku 2016 a další desítky čtenářských snímků z našich bohatě dotovaných soutěží!

Najdete nás také na facebooku:

Právě vychází
FOTOVIDEO 2021 – číslo 3
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.