25. Trierenberg Super Circuit 2016

Publikováno: 25. února 2016 | autor Redakce
Peter Hammer, Australia, Rainbow over Kirkjufell

Největší fotosalon na světě slaví své velké čtvrtstoletí. Tradiční a našimi čtenáři tolik oblíbená soutěž se hlásí se svou blížící se uzávěrkou a nabízí opět široký výběr témat pro vaše fotografické soutěžení.

TRIERENBERG SUPER CIRCUIT 2016

V loňském roce přesáhl počet soutěžních příspěvků (entries) magické číslo 110 000 s tím, že se zúčastnili fotografové ze 110 států.

Vše o této soutěži (registrace, datum uzávěrky, soutěžní podklady a informaci o cenách) najdete přehledně a pohodlně v březnovém vydání FotoVideo.

Uzávěrka se blíží! Zkuste štěstí a otestujte svoje fotografické (technické) dovednosti, kreativitu a invenci!

Více najdete v březnovém FotoVideo.

FotoVideo 3/2016

Za 16 dní
vyjde nové číslo FotoVideo.
new-magazine.jpg
http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.