Voňavé květnové FOTOVIDEO Datum vydání: 30.04.2020

Tištěná verze časopisu s dárkem Objednat na send.cz

Elektronické verze časopisů

přečíst na Alza M. přečíst na rajknih.cz

V máji jsme si ještě blíž. Je to tak! Chce to sundat roušku, vzít toho druhého do náručí a pořádně jí nebo jeho zlíbat. Svět je přeci normální, lidé se mají a mohou a chtějí mít rádi a polibek a objetí k tomu patří. Tak nám dovolte vás také obejmout alespoň takto na dálku, prostřednictvím voňavého květnového FotoVideo.

Tu vůni papíru a tiskařských barev chtě nechtě stejně přehluší zázraky přírody, které kolem nás všude teď kvetou a slibují hojné plody. I my jsme se snažili plodit a kvést a výsledky si můžete přečíst uvnitř ve více než dvaceti povedených materiálech.

Začali jsme jako vždy fotografickou inspirací, ze které jsme ale velmi rychle přešli k praktickým a obrazově silným článkům. Asi dobře znáte Martina Raka, Zdeňka Bardona, Tomáše Halušku, Marcela rebro, Martina Kamína, Kateřinu Janišovou, Petra Jana Juračku, Angelo Purgerta, Radka Plíhala, Patra Horkého, Jana Kaisera, Simonu Nálepkovou, Petra Březinu a další a další, kteří se na přípravě tohoto skvělého vydání podíleli. Děkujeme jim a věříme, že Vás jejich fotografie, vyprávění a skvělá slova budou bavit.


Napiště nám

Právě vychází
FotoVideo květen 2020
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.